• Rok szkolny 2019/2020

• Sprawozdanie z KONKURSÓW POZASZKOLNYCH

I semestr roku szkolnego 2019/20

"Sukcesto nie kwestia wrodzonego talentu, błyskotliwej inteligencji ani szczęścia.

Sukcesy odnoszą ludzie przekonani, że wciąż się wiele mogą nauczyć."

/Carol Dweck, psycholog ze Stanford University/

Każdy uczeń jest zdolny, a wykrywanie tych zdolności jest bardzo ważnym zadaniem szkoły, czyli nauczycieli i wychowawców. Wdrażanie uczniów do systematycznej pracy nad własnym rozwojem stanowi szczególną część składową działań pedagogicznych. To udaje się  od lat w naszej szkole.Nauczyciele potrafią zmotywować uczniów do wzięcia udziału we wszelkiego rodzaju konkursach, umiejętnie wpłynąć na ich chęci, rozbudzić zainteresowanie i pozytywne nastawienie do uczestnictwa w konkursach.

Oto laureaci konkursów pozaszkolnych:

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "Cztery pory roku w gminie Lutomiersk"

w kategorii klas I-III

I miejsce – Maja Sobczak kl. II

II miejsce – Julian Witkowski kl. I

w kategorii klas IV-VI

I miejsce – Kinga Adrianowska kl. IV

II miejsce – Nadia Adrianowska kl. VI

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO-LITERACKI -"Dźwięki mojej szkoły"

- wyróżnienia otrzymały:

Natalia Krawczyk kl. VII i Julia Żak kl. VIII.

W KONKURSIE PLASTYCZNYM" Górnokredowa z Konstantynowa do picia prosto z kranu", organizowanym przez Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów, wyróżnienie zdobyła uczennica kl. II –Marysia Nowak.

ARCIDIECEZJALNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ "Ewangelia św. Mateusza" - do etapu rejonowego przeszli: Julia Misiaczyk i Wiktor Kuropatwa z kl. Va oraz Bartosz Michalak z kl. IV.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI "List do taty"

- wyróznienie otrzymał:

Franciszek Pawlak KL. Va